postheadericon Nauka gry na perkusji

Nauka gry na perkusji – prywatne lekcje w Warszawie

Witam serdecznie – skoro tu trafiłeś, to zapewne interesuje Cię nauka gry na perkusji i być może szukasz nauczyciela dla Ciebie lub Twojego dziecka, kolegi czy koleżanki.

Kuba Majerczyk - Nauka gry na perkusjiNazywam się Amadeusz „Kuba” Majerczyk i mogę zaoferować udzielanie prywatnych lekcji gry na perkusji w Warszawie.

Od ponad dwudziestu lat gram na profesjonalnej scenie, towarzysząc znanym i utytułowanym wykonawcom. Nagrywałem płyty między innymi ze Stanisławem Sojką, Grzegorzem Ciechowskim, Anną Marią Jopek, duetem Anita Lipnicka/John Porter, Justyną Steczkowską, Beatą Kozidrak i wieloma innymi znanymi artystami.

Jestem muzykiem preferującym style: Rock, Pop, Blues, Jazz-Rock i w tym zakresie chętnie poprowadzę Twoją naukę gry na perkusji.

Dokładnie wyjaśnię i pokażę zasady techniki Moellera (Moeller technique) – absolutnie fundamentalnej i skutecznej techniki pozwalajacej na swobodną grę na każdym poziomie dynamiki.

Nauka gry na perkusji jak i na każdym innym instrumencie, jest długim i czasami dość żmudnym procesem – jako Twój nauczyciel pomogę Ci skierować Twoją uwagę na istotne elementy, abyś mógł na perkusji ćwiczyć efektywnie i nie tracił energii i cennego czasu na darmo. Reszta będzie należeć do Ciebie..

W sprawie umówienia lekcji lub omówienia szczegółów organizacyjnych proszę o telefon pod nr: 696 485 136
(Uwaga – Nie odpowiadam na sms’y)
Kontakt mailowy: tutaj