Strona 1 z 1

Dynamika padów SPD-S

PostWysłany: 08 Lip 2009 10:52
przez Dzwonek
Witam.
Kupiłem używany i nie wiem czy coś jest już mocno "zużyte", czy ten typ tak po prostu ma. O ile na padach 1-3 jeszcze jest znośnie, tak na pozostałych (dużych kwadratowych) dynamiki prawie nie ma.

pozdr

PostWysłany: 15 Lip 2009 22:22
przez kubamajer
Zależy co rozumiesz przez "prawie" ;).

To jest tak, że nie należy traktować tego urządzenia jako instrumentu do wygrywania subtelnych niuansów na jednym padzie, bo pad w SPD-S nigdy nie dorówna padowi siatkowemu z powodów konstrukcyjnych.

Jakkolwiek, dynamikę powinny jednak mieć wyraźną.
Bardzo dawno już nie używałem SPDS'a i nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się, że możesz mieć ustawioną tak dynamikę na tamtych padach, bo jest regulowana i można zdaje się całkiem wyłączyć, więc może takie ustawienie odziedziczyłeś po poprzednim właścicielu?

Pozdrawiam

PostWysłany: 16 Lip 2009 12:25
przez Dzwonek
Dynamika jest włączona, regulacja tam jest? Znalazłem tylko parametr dynamic attack innych związanych z dynamiką nie ma (oprócz wejść trigger, tam jest to rozwiązane lepiej).
Na niuansach mi nie zależy, na padach mniejszych jest wyraźnie lepiej i chciałbym mieć podobnie pozostałych, a tam jest kiepsko. Sampler ma u mnie 2 przeznaczenia: Fx i loopy, więc z powodu niewygrywania wszystkiego na werblu cierpiał nie będę, więc luz. Dopytuję z czystej ciekawości, bo pierwsze wrażenie jest takie że pady są mocno wypukane i się po prostu zużyły.

pozdr i dzięki za odp