Cubase SX

Programy komputerowe do nagrywania i edycji dźwięku, oraz miksowania i odtwarzania produkcji muzycznych.

Cubase SX

Postprzez tigergold » 06 Cze 2005 05:32

Jak dla mnie jeśli chodzi np o edycję midi i podpinanie pod ten track instrumentów VSTi a potem zgrywanie tego na ślad audio to Cubase rules. To kombajn! Mam rację? :)
"For God so loved the world that he gave his one and only Son, that whoever believes in him shall not perish but have eternal life." <John 3,16>
tigergold
Nowicjusz
Nowicjusz

Cubase SX

Reklama

Reklama

Postprzez kubamajer » 08 Cze 2005 12:09

Noo, to myślę kwestia upodobań. Narzędzie to narzędzie - jak się nim sprawnie posługujesz to efekty są bliższe temu co byś chciał.. Używam SX2 i jestem happy. Ale jestem pewien, że osoby używające na codzień Sonara, Logica, FL studio czy czego tam jeszcze rownież są happy. I tak żadne z tych narzędzi same muzyki nie robią.
jeśli chodzi np o edycję midi i podpinanie pod ten track instrumentów VSTi a potem zgrywanie tego na ślad audio to Cubase rules.

W kwestii midi powiedzmy że tak. A jeśli ktoś wcale nie korzysta z VSTi..? :)
No ciekawy jestem, co sądzą inni na ten temat?

pozdr
kubamajer
Site Admin
Site Admin

Miejscowość: nadal Warszawa

Postprzez luiza17 » 17 Gru 2005 02:14

kubamajer napisał(a):...A jeśli ktoś wcale nie korzysta z VSTi..? :)
No ciekawy jestem, co sądzą inni na ten temat?

Jak nie koirzystać z vsti, są fajne darmowe, to po co kupować instrumenty? Sama robię nawt. To fajne uczyucie robić instrument a potem nimi grać! Spróbuj. Ja mam na przykłd syntmakera.
luiza17
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez kubamajer » 18 Gru 2005 01:00

Noo, zgadza się. Również przeszedłem taki etap, mogę powiedziec nawet o nałogu :) . Używałem SynthEdit

pozdr
kubamajer
Site Admin
Site Admin

Miejscowość: nadal Warszawa

Wróć do Sekwencery Audio/Midi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników