Strona 1 z 1

JAK UZYSKAć BRZMIENIE

PostWysłany: 26 Lis 2007 03:40
przez kotor
Witam !
Coś cichutko na tym forum się zrobiło - mam wrażenie że pozostałem ja i "WIELKI BRAT" :(
ale do rzeczy.
Potrzebuję do kilku produkcji na zamówienie brzmienia bębnów elektronicznych z lat 80-tych dla rozjaśnienia kilka przykładów ( Modern Talking,italo disco,coś a'la kombi w dawnych latach tylko bardziej rasowe, Bonnie Tyler-utwór "I need a hero" i ten ostatni przykład najbardziej odpowiadający brzmieniu przez cały numer te bębny chodzą) w przypadku braku tego utworu wyślę na maila.
Proszę o porady z jakiej maszyny virtualnej mogę uzyskać takie brzmienie,ewentualnie ktoś się może spotkał z takimi samplami - o modułach simmons-a do bębnów wiem, chociaż było też kilka różnych modeli.A może ktoś takie posiada.
Za każdą poradę serdeczne dzięki.
Pozdrawiam

PostWysłany: 27 Lis 2007 01:29
przez kubamajer
Kotor, Google przyjacielem Twym ;). Na ten przykład TO.. I tak dalej..

pozdr

PostWysłany: 27 Lis 2007 03:07
przez kotor
Witaj Kuba !
To co napisałeś to jest całkiem oczywiste i z tego już korzystałem ale zwróciłem się do ludzi, którzy myślałem że pasjonują się muzyką i mają w tym większe doświadczenie niż ja - szczególnie w korzystaniu z wtyczek vst instrumentów wirtualnych mogących mi w tym pomóc ale na to wygląda że największym moim przyjacielem i doradcą jest - GOOGLE ale jednego nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem "Forum Dyskusyjne Ludzi Pasjonujących Się Muzyką" :wink: Hmm... ale cisza "na forum " to też muzyka
Pozdrawiam

Re: JAK UZYSKAć BRZMIENIE

PostWysłany: 27 Lis 2007 20:10
przez kubamajer
Kotor, nie korzystam z takich brzmień i nie wiem skąd wziąć takie sample. Tak więc pomagam jak mogę..
kotor napisał(a):(...)
Za każdą poradę serdeczne dzięki.
Czy aby na pewno..?

pozdr