Zasady - proszę przeczytać!

Tutaj można zamieszczać ogłoszenia o sprzedaży wszelkich procesorów efektów itp.

Zasady - proszę przeczytać!

Postprzez kubamajer » 22 Maj 2005 03:27

Regulamin zamieszczania ogłoszeń:

1.Ogłoszenia mogą zamieszczać tylko zarejestrowani forumowicze.

2.Ogłoszenie o sprzedaży danego urządzenia wolno zamieścić tylko raz w przeciągu miesiąca. Po miesiącu można zamieścić je ponownie, ale poprzednie należy w takim przypadku KONIECZNIE skasować.

3.W tytule ogłoszenia nalezy podać wyłącznie typ(np.wzmacniacz gitarowy), markę i model(np.Fender Twin) oraz ew. rok produkcji. Info na temat stanu, koloru itp. należy umieszczać w treści postu.

4.Ogłoszenie powinno zawierać cenę. Ogłoszenia bez ceny będą usuwane.

5.Proszę o zwięzły opis oferowanego instrumentu.
Koniecznie należy podać numer seryjny urządzenia, jeżeli urządzenie takowy posiada. Numer seryjny pozwoli ewentualnemu nabywcy sprawdzić, czy dane urządzenie nie zostało wcześniej skradzione.

6.Szczegóły dotyczące transakcji proszę ustalać poprzez wiadomości prywatne, maile lub telefonicznie. Proszę nie odpowiadać na oferty kupna/sprzedaży na Forum!

7.Ważne! Po sprzedaży urządzenia proszę dopisać do nagłówka swojego ogłoszenia "- sprzedane"

8.Forumowicz "przyłapany" na próbie sprzedania kradzionego urządzenia zostanie nieodwołalnie usunięty, bez prawa powrotu na Forum.

9.Użytkownicy notorycznie łamiący inne z powyższych zasad, w szczególności zamieszczający kilkukrotnie tę samą ofertę będą otrzymywać ostrzeżenie, a gdy to nie pomoże bedzie im blokowany dostęp do działu ogłoszeń.

10.Właściciel tego Forum nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wszelkie konsekwencje wynikłe z zainicjowanych tutaj transakcji.
kubamajer
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 187
Rejestracja: 09 Maj 2005 23:18
Miejscowość: nadal Warszawa

Zasady - proszę przeczytać!

Reklama

Reklama
 

Wróć do Sprzedam Procesor, Efekt

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron